Close

Ribretto – o nás

Ribretto, s.r.o.

O společnosti

Ryze česká společnost Ribretto,s.r.o. vytváří pouze vlastní ruční výroby. Jedná se zejména o čokoládové pralinky, lanýže,tabulkovou čokoládu, máčené ovoce a další čokoládové dobroty i ty nečokoládové dobroty.

Postupem času se náš sortiment, díky spokojenosti našich zákazníku, rozšířil na další čokoládové i nečokoládové produkty – například čokoládové sochy.

Použité suroviny na naši výrobu jsou převážně dováženy ze zahraničí a to z Belgie, Itálie, Francie a Německa, jsou pečlivé vybírány a pravidelně vyrážíme do zahraničí objevovat novinky ze světa čokolády.

Naše společnost vlastní specializovanou tiskárnu, jejíž pomocí lze přenést na čokoládové výrobky (pralinky, tabulkové čokolády a jiné) logo vaší společnosti, znak města, fotografii a podobně.

Naše výrobky sklízejí uznání na veletrzích a u klientů a většina našich zákazníků se k nám pravidelně vrací, rádi vám dodáme seznam referencí pro osobní ověření.

Nebojíme se experimentovat  a naše hořké, mléčné a bíle čokolády sklízejí velký úspěch a zároveň jsou zdravé.

Po čokoládách s kopií jsme se rozhodli vyzkoušet další netradiční ingredience, které byste v čokoládě hledali jen stěží. Například kvalitní čaje, Matcha, Žen šen, Jasmín, Kouřový čaj a květy a listy konopí.

Všechny tyto nové netradiční čokolády jsou vyráběny v gramážích 30g, 50g, 80g balené v obalech z recyklovaných materiálů. Z těchto netradičních ingrediencí vám také rádi vyrobíme speciální pralinky.

V případě zájmu není problém vytvořit balení těchto čokolád s logem vaší čajovny, nebo kavárny

Podobně je tomu u kávové čokolády, kde nabízíme různým pražírnám kávy výrobu čokolády s obsahem vlastní kávy.

Pro vaše zákazníky nabízí Naše společnost, na základě rozhodnutí Výzkumného ústavu potravinářského výrobu a dodávky bezlepkových čokoládových pralinek i jiné zdobené čokolády.

Vzhledem k tomu, že do čokolád s konopím bylo nutno konopné semeno pražit, napadlo nás, že bychom mohli pražit i další semena s různou příchutí a proto jsme náš sortiment rozšíříli o pražená semena v různých příchutích a gramážích:

  • pražené semeno slunečnice s WASABI
  • pražené semeno slunečnice s ostrou paprikou KIMCHI
  • pražené semeno slunečnice sladké se skořicí
  • a tedy i pražené semeno konopí kandované třtinovým cukrem
  • pražené semeno konopí slané s mořskou solí

Všechna tato pražená semena dodáváme v balení 150g, 300g, 1000g.


Rovněž tak je velmi zajímavé a chutné pražené MUSLLI s ovesných vloček, semínka lnu a slunečnice s přidáním Cornfleks.

Čokoládová pochoutka /nepražená/ je složena s ovesných vloček, cornfleks a kvalitní mléčné čokolády. Nabídka u těchto dvou komodit je v balení 200g,500g,1000g. Dále v nečokoládové nabídce jsou pečené tři druhy tyček s obsahem jednotlivých semínek lnu, slunečnice a konopí. Tyto jsou dodávány ve spotřebitelském dalení po 100g. Není ovšem problém dohodnout i jinou gramáž balení.

Novinkou v našem širokém sortimentu je tzv.“MÍCHÁTKO“, které slouží ve spojení s teplým mlékem k výrobě výborného čokoládového nápoje jak do domácnosti, tak do kavárny, cukrárny apod. A opět není problém udělat obal na základě vašich požavků.

Spolupracujeme s odbornou grafickou firmou, která je schopna vyrobit formu na čokoládu na základě vašich požadavků, ať se jedná o originální čokoládové pohlednice s vaším městem, hotelem, restaurací, erbem  města, firemního loga i  netradičních výrobků. 

Velká část našich výrobků a dodávek je plněním individuálních přání a požadavků, jak na tvary, tak na chutě zákazníků. Podobně je tomu v případě balení čokoládových produktů v našich tradičních obalech, nebo idividuelních obalech zákazníků vyrobených třeba pouze pro jeden účel.

Jako ukázku je foto topného radiátoru vyrobeného pro jednu belgickou firmu. Což byla jedna z nejtěžších čokoládových soch naší produkce.

Všechny naše výrobky posíláme mimopražským zákazníkům na dobírku prostřednictvím společnosti PPL, se kterou máme již několik let dobré zkušenosti.

V případě zájmu o naše výrobky vám rádi zašleme základní velkoobchodní ceníky. Speciální požadavky řešíme pochopitelně individuálním jednáním včetně cen a termínů.

Sortiment

Čokoládové pralinky
Lanýže
Exotické čokolády
Čokoládová káva Ribretto
Šálky a miničokolády
Placičky Ribretto
Dárkové balení
Čokoládové doutníky
Ovoce máčené v čokoládě
Pražené ořechy
Pražené müsli a Müsli tyčinky
Makronky

Naše čokolády